Foscarini Chouchin Bianco 1 závěsné světlo E27 LED, Kuchyň, sklo foukané, E27, 21W, K: 31cm

Foscarini Chouchin Bianco 1 LED skleněná závěsná lampa ve stylu bílé lucerny Závěsné svítidlo LED Chouchin Bianco 1 italské... více informací »
Foscarini Chouchin Bianco 1 závěsné světlo E27 LED
Značka: Foscarini
14 414 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Chouchin Bianco 1 LED skleněná závěsná lampa ve stylu bílé lucerny Závěsné svítidlo LED Chouchin Bianco 1 italské...

Foscarini Chouchin Bianco 1 LED skleněná závěsná lampa ve stylu bílé lucerny Závěsné svítidlo LED Chouchin Bianco 1 italské značky Foscarini je dílem francouzské designérky Ionny Vautrin. Japonské lucerny, které se vyrábějí z papíru nebo bambusu a používají se jako světelné nápisy před restauracemi nebo jako talismany pro štěstí před domy, inspirovaly Vautrina k návrhu této série lamp, která se skládá z různě tvarovaných verzí různých velikostí a barev. Každé stínidlo je vyrobeno z foukaného skla a je zavěšeno na ocelovém lanku s průhledným napájecím kabelem. Stoly, pulty a mnoho dalších ploch v soukromých obytných prostorech i v restauracích a hotelech lze velmi harmonicky osvětlit pomocí závěsného svítidla Chouchin od společnosti Foscarini – vynikající je také montáž do skupin. U závěsného svítidla Chouchin Bianco 1 LED tvoří opálové sklo celé stínidlo, takže světlo neproudí pouze přímo dolů otvorem, ale také do celého okolí k měkkému celkovému osvětlení. Součástí dodávky je teplá bílá LED žárovka s paticí E27.Tento oblíbený produkt Foscarini Chouchin Bianco 1 závěsné světlo E27 LED, Kuchyň, sklo foukané, E27, 21W, K: 31cm naleznete taky tu na našem webu v populární sekci závěsná světla! Připravili jsme pro vás unikátní kousky z této rubriky za výborné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od výrobce Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt najdete právě tady na našich stránkách zařazený v rubrice závěsná světla. Prozkoumejte oblíbené produkty ze zmíněné sekce v akci! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento oblíbený kus je k dostání pohodlně na našem webu umístěný v sekci závěsná světla! Nyní můžete koupit další produkty ve zmiňované kategorii za super cenu!

Tento akční produkt Foscarini Chouchin Bianco 1 závěsné světlo E27 LED, Kuchyň, sklo foukané, E27, 21W, K: 31cm od výrobce s dobrým jménem Foscarini jednoduše pořídíte tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena 14 414 Kč.