Foscarini Chouchin 3 LED závěsné světlo, šedá, Kuchyň, foukané lakované sklo, E27, 21W, K: 25cm

Foscarini Chouchin 3 - elegantní závěsná LED lampa s foukaným stínidlem v lesklém barevném provedení. Na této moderní závěsné... více informací »
Foscarini Chouchin 3 LED závěsné světlo
Značka: Foscarini
13 454 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Chouchin 3 - elegantní závěsná LED lampa s foukaným stínidlem v lesklém barevném provedení. Na této moderní závěsné...

Foscarini Chouchin 3 – elegantní závěsná LED lampa s foukaným stínidlem v lesklém barevném provedení. Na této moderní závěsné lampě LED je neobvyklý nejen tvar, ale také design stínidla. Tento je vyroben ze skla, foukaného ústy, v důmyslném řemeslném provedení, které má neprůhlednou barevnou povrchovou úpravu. Zelená barva svítí zvenku, ale nepropouští světlo zevnitř. To se mu daří pouze otvorem na spodní straně, který je orámován bílým kroužkem, jenž začne svítit po zapnutí svítidla. Díky přímému osvětlení je závěsné svítidlo Chouchin 3 LED ideálním zdrojem světla pro jídelní stoly, pulty nebo bary. Design svítidla Chouchin 3 vytvořila pro výrobce svítidel Foscarini francouzská designérka Ionna Vautrin. Při vývoji designu se inspirovala japonskými lucernami. Její působivá reinterpretace v chytrém retro vzhledu kombinuje tradici s moderností. Všechny tři modely Chouchin se liší tvarem a barvou a působí harmonicky a kulatě pouze ve vzájemné interakci.

Kvalitní a oblíbený kousek Foscarini Chouchin 3 LED závěsné světlo, šedá, Kuchyň, foukané lakované sklo, E27, 21W, K: 25cm od našeho známého výrobce Foscarini snadno pořídíte momentálně na našich stránkách ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 13 454 Kč.