Foscarini Caboche Plus R7s nástěnné světlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA plast, ocel, hliník, R7s, 17.5W, L: 48 cm, K: 19.5cm

Foscarini Caboche Plus R7s - jiskřivé nástěnné svítidlo v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je... více informací »
Foscarini Caboche Plus R7s nástěnné světlo šedá
Značka: Foscarini
16 203 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Caboche Plus R7s - jiskřivé nástěnné svítidlo v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je...

Foscarini Caboche Plus R7s – jiskřivé nástěnné svítidlo v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je půlkruhové nástěnné svítidlo Caboche Plus R7s od společnosti Foscarini. Koncepce této řady svítidel vychází ze snahy vytvořit svítidlo, které je stejně vzácné a fascinující jako perlový náramek. Série svítidel Caboche, kterou vytvořily designérky Patricia Urquiola a Eliana Gerotto, je plná atmosférické elegance. Pro příjemné osvětlení se doporučuje použít zdroj teplého bílého světla. Poskytuje příjemné světlo a je ideální pro obývací pokoje, protože vytváří útulnou atmosféru. Rám je vyroben z hliníku a oceli. Další mašle z průhledného plastu drží četné korálky z PMMA se speciálním systémem twist-lock. Ty zajišťují optickou lehkost a dodávají nástěnnému svítidlu zvláštní charakter s jiskřivými lomy světla. Caboche Plus R7s se tak stane dokonalou ozdobou každého soukromého obývacího pokoje a chodby nebo poslouží jako elegantní zdroj světla ve stylovém hotelu. Tento výjimečný produkt Foscarini Caboche Plus R7s nástěnné světlo šedá, jde získat rovnou tady na našem webu umístěný v kategorii nástěnná svítidla. Připravili jsme unikátní výrobky ve zmíněné kategorii v bezva akci. Známý výrobce Foscarini má vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.
Tento kvalitní a levný kus naleznete bezprostředně na stránkách ve známé rubrice nástěnná svítidla. Nyní získáte vyjímečné produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Diskontní kousek Foscarini Caboche Plus R7s nástěnné světlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA plast, ocel, hliník, R7s, 17.5W, L: 48 lze sehnat teď tu na našich stránkách v populární sekci nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší rubriky za rozumné peníze.

Žádaný výrobek Foscarini Caboche Plus R7s nástěnné světlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA plast, ocel, hliník, R7s, 17.5W, L: 48 cm, K: 19.5cm od značky s dlouholetou historií Foscarini máte možnost nakoupit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky již od 16 203 Kč.