Foscarini Caboche Plus piccola R7s nástěnné šedá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA plast, ocel, hliník, 17.5W, L: 31 cm, K: 19cm

Foscarini Caboche Plus R7s - jiskřivé nástěnné svítidlo v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je... více informací »
Foscarini Caboche Plus piccola R7s nástěnné šedá
Značka: Foscarini
9 591 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Caboche Plus R7s - jiskřivé nástěnné svítidlo v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je...

Foscarini Caboche Plus R7s – jiskřivé nástěnné svítidlo v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je půlkruhové nástěnné svítidlo Caboche Plus R7s od společnosti Foscarini. Koncepce této řady svítidel vychází ze snahy vytvořit svítidlo, které je stejně vzácné a fascinující jako perlový náramek. Série svítidel Caboche, kterou vytvořily designérky Patricia Urquiola a Eliana Gerotto, je plná atmosférické elegance. Pro příjemné osvětlení se doporučuje použít zdroj teplého bílého světla. Poskytuje příjemné světlo a je ideální pro obývací pokoje, protože vytváří útulnou atmosféru. Rám je vyroben z hliníku a oceli. Další mašle z průhledného plastu drží četné korálky z PMMA se speciálním systémem twist-lock. Ty zajišťují optickou lehkost a dodávají nástěnnému svítidlu zvláštní charakter s jiskřivými lomy světla. Caboche Plus R7s se tak stane dokonalou ozdobou každého soukromého obývacího pokoje a chodby nebo poslouží jako elegantní zdroj světla ve stylovém hotelu. Designový produkt máte možnost najít snadno tady a teď na našem webu v kategorii nástěnná svítidla. Nyní pořídíte ještě další kousky z naší sekce za nejlepší ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka Foscarini vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment.. Vždyť to vidíte sami.

Výjimečný a žádaný produkt naleznete již dnes tady na našich stránkách v rubrice nástěnná svítidla! Nyní získáte akční výrobky z této známé sekce za parádní cenu. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další prověřené zboží od výrobce Foscarini. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Foscarini vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. za skutečně nízé ceny. Kvalitní a žádaný výrobek seženete právě zde tu na webu ve známé rubrice nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za výhodné peníze!

Zcela unikátní výrobek Foscarini Caboche Plus piccola R7s nástěnné šedá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA plast, ocel, hliník, 17.5W, L: 31 cm, K: 19cm od top značky Foscarini získáte u nás nyní za outletovou cenu! Právě lze objednat jen za 9 591 Kč.