Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné šedá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, ocel, hliník, 7W, K: 20cm

Foscarini Caboche Plus piccola - závěsné LED svítidlo s jiskřivou elegancí Nejmenší závěsné svítidlo z řady Caboche od... více informací »
Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné šedá
Značka: Foscarini
17 292 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Caboche Plus piccola - závěsné LED svítidlo s jiskřivou elegancí Nejmenší závěsné svítidlo z řady Caboche od...

Foscarini Caboche Plus piccola – závěsné LED svítidlo s jiskřivou elegancí Nejmenší závěsné svítidlo z řady Caboche od společnosti Foscarini je stejně jako jeho větší sourozenci vybaveno charakteristickým stínidlem zdobeným mnoha průhlednými koulemi z PMMA. Ty jsou navlečeny jako perly na náramku; ten posloužil jako zdroj inspirace pro dvě návrhářky Patricii Urquiolu a Elianu Gerotto. Caboche Plus piccola je vybavena LED diodami, které příjemně a zároveň intenzivně svítí. Korálky jsou navlečeny na stužkách z průhledného plastu, který je při použití neviditelný a umožňuje světlu nerušeně unikat mezerami. Perly jako by se vznášely kolem zdroje světla. Díky této lehkosti a průhlednosti je závěsné svítidlo LED skutečným poutačem pozornosti v každé místnosti.
Diskontní kousek Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné šedá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, pořídíte bez obtíží tady u nás v sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit akční zboží z této oblíbené sekce za výborné peníze. To ale ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky Foscarini. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Foscarini dlouhodobě prodává vynikající zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Diskontní produkt Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné šedá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, ocel, hliník, 7W, K: 20cm od kvalitní značky Foscarini získáte momentálně na webu v bezva akci! Právě teď za cenu 17 292 Kč.