Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné čirá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, ocel, hliník, 7W, K: 20cm

Foscarini Caboche Plus piccola - závěsné LED svítidlo s jiskřivou elegancí Nejmenší závěsné svítidlo z řady Caboche od... více informací »
Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné čirá
Značka: Foscarini
17 292 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Caboche Plus piccola - závěsné LED svítidlo s jiskřivou elegancí Nejmenší závěsné svítidlo z řady Caboche od...

Foscarini Caboche Plus piccola – závěsné LED svítidlo s jiskřivou elegancí Nejmenší závěsné svítidlo z řady Caboche od společnosti Foscarini je stejně jako jeho větší sourozenci vybaveno charakteristickým stínidlem zdobeným mnoha průhlednými koulemi z PMMA. Ty jsou navlečeny jako perly na náramku; ten posloužil jako zdroj inspirace pro dvě návrhářky Patricii Urquiolu a Elianu Gerotto. Caboche Plus piccola je vybavena LED diodami, které příjemně a zároveň intenzivně svítí. Korálky jsou navlečeny na stužkách z průhledného plastu, který je při použití neviditelný a umožňuje světlu nerušeně unikat mezerami. Perly jako by se vznášely kolem zdroje světla. Díky této lehkosti a průhlednosti je závěsné svítidlo LED skutečným poutačem pozornosti v každé místnosti. Tento neodolatelný produkt Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné čirá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, ocel, hliník, 7W, K: 20cm máte možnost nakoupit rovnou tu na webu v populární rubrice závěsná světla. Nyní můžete najít ostatní produkty z této známé kategorie za internetové ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od výrobce Foscarini. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Foscarini pro své zákazníky prodává skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás.
Tento exkluzivní produkt lze sehnat bez problémů tu umístěný v sekci závěsná světla! Nyní získáte skvělé produkty z naší sekce v akci! Přední značka Foscarini má ve stále nabídkce špičkové zboží..
Nejprodávanější produkt Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné čirá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, ocel, hliník, 7W, K: 20cm můžete dostat rovnou na našich stránkách umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. Známý výrobce Foscarini pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty.. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní produkt Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné čirá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, ocel, hliník, 7W, K: jde pořídit pohodlně na stránkách umístěný v rubrice závěsná světla! Nyní pořídíte další produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu.

Neodolatelný produkt Foscarini Caboche Plus piccola LED závěsné čirá, Obývací pokoj / jídelna, foukané opálové sklo, PMMA plast, ocel, hliník, 7W, K: 20cm s osvědčenou značkou Foscarini snadno můžete pořídit tady a teď právě pořád výhodně! Nabídka od 17 292 Kč.