Foscarini Birdie LED grande stolní lampa akvamarín, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, ocel lakovaná, kov, 8.4W, K: 70cm

Kvalitní kus Foscarini Birdie LED grande stolní lampa akvamarín, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, ocel lakovaná, kov, 8.4W, K: 70cm od této skvělé značky Foscarini lze zakoupit tady a teď právě extra se slevou. Ceny již od 13 999 Kč.
Foscarini Birdie LED grande stolní lampa akvamarín
Značka: Foscarini
13 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Foscarini Birdie LED grande – designová LED stolní lampa s dotykovým stmívacem V roce 2011 Ludovica + Roberto Palomba, dvojice designéru z Milána, zcela nove a po svém interpretovali formu a funkci klasické stolní lampy se stínidlem a navrhli stolní lampu Birdie pro renomovaného výrobce svítidel Foscarini. Skutecnost, že byly inspirovány prírodou, je patrná pri bližším pohledu. Pak si všimnete podobnosti mezi dríkem, který se smerem k vrcholu ztencuje, a kmenem stromu, mezi kuželovitým stínidlem a korunou stromu a mezi filigránovou prícnou vzperou a vetví. A práve tato vetev je vyrobena tak, aby na ní mohl být umísten malý ptácek – anglicky „birdie“ – a práve odtud pochází název stolní lampy. Svítidlo Birdie je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálu – základna a drík z lakovaného kovu, stínidlo z prusvitného polykarbonátu – a je výrazné svým designem i svetelným efektem. At už je svítidlo umísteno na podlaze nebo na stole, stane se stylovým lákadlem pro oci, at už je v jakékoliv barve. Naplnuje místnost rozptýleným, príjemným ambientním osvetlením díky absolutní absenci oslnení, které lze podle potreby regulovat pomocí dotykového stmívace instalovaného na prícné vzpere.