Foscarini Birdie Easy stojací lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, hliník lakovaný, E27, 57W, K: 150cm

Nadčasová stojací lampa Birdie Easy pro hotelové pokoje a pokoje pro hosty Stojací lampa Birdie Easy se prezentuje jako moderní... více informací »
Foscarini Birdie Easy stojací lampa bílá
Značka: Foscarini
8 787 Kč
Ověřit dostupnost
Nadčasová stojací lampa Birdie Easy pro hotelové pokoje a pokoje pro hosty Stojací lampa Birdie Easy se prezentuje jako moderní...

Nadčasová stojací lampa Birdie Easy pro hotelové pokoje a pokoje pro hosty Stojací lampa Birdie Easy se prezentuje jako moderní reinterpretace s dlouhým nepřerušovaným stojanem a je speciálně navržena pro hotelové prostředí. Ústředním prvkem zůstává jemně zářící, mírně vystupující stínítko z polykarbonátu a kulatá, plochá základna svítidla. Odstín se tak stává nejdůležitějším designovým prvkem a působí mimořádně elegantně a moderně zároveň. Nový model záměrně zdůrazňuje minimalistickou estetiku a je ideální pro použití v obývacích pokojích a ložnicích. Průhledný nožní spínač usnadňuje zapínání a vypínání. Italští návrháři Ludovica a Roberto Palomba jsou známí svými stylovými a nadčasovými návrhy. Při tvorbě věčných světelných objektů se spoléhají na sofistikované materiály a nové technologie. Tento design tak dobře zapadá do charakteru jeho tvůrců.
Designový produkt můžete získat rovněž tu zařazený v kategorii stojací lampy. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené sekce za super cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kousky značky Foscarini. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Foscarini má ve stále nabídkce špičkové produkty.
Oblíbený produkt Foscarini Birdie Easy stojací lampa bílá, seženete bez obtíží tady na webu v populární sekci stojací lampy. Pořiďte si parádní kusy ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Foscarini. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Foscarini Birdie Easy stojací lampa bílá, Obývací pokoj lze nakoupit ještě tu na webu v populární rubrice stojací lampy. Nyní koupíte skvělé produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny! Přední značka Foscarini má špičkové výrobky. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky Foscarini. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený a akční produkt Foscarini Birdie Easy stojací lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, hliník lakovaný, E27, 57W, můžete sehnat jednoduše tady u nás zařazený v sekci stojací lampy. Připravili jsme nové produkty z naší kategorie jednoduše online.
Unikátní a oblíbený výrobek jde získat zrovna na webu v oblíbené sekci stojací lampy. Získejte oblíbené produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce Foscarini. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Foscarini představuje špičkový sortiment !
Tento skvělý produkt dostanete také tady na webu v oblíbené rubrice stojací lampy! Nyní můžete získat akční kusy z této sekce na pár kliknutí! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka Foscarini může nabídnout skvělé výrobky. za parádní ceny. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Zajímavý výrobek Foscarini Birdie Easy stojací lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, hliník lakovaný, E27, 57W, K: 150cm od předního výrobce Foscarini můžete dostat v naší nabídce trvale výhodně! V akci od 8 787 Kč.