Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 36cm

Pro přímé a bodové osvětlení - závěsné svítidlo Foscarini Aplomb Tento speciální design, který byl vyvinut pro společnost... více informací »
Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton hnědá
Značka: Foscarini
9 591 Kč
Ověřit dostupnost
Pro přímé a bodové osvětlení - závěsné svítidlo Foscarini Aplomb Tento speciální design, který byl vyvinut pro společnost...

Pro přímé a bodové osvětlení – závěsné svítidlo Foscarini Aplomb Tento speciální design, který byl vyvinut pro společnost Foscarini, mají na svědomí dva italští designéři Paolo Lucidi a Luca Pevere. Oba milánští designéři vždy přijímají výzvy k vývoji nových druhů výrobků a vždy hledají nové nebo neobvyklé materiály či výrobní technologie. Aplomp byl vytvořen za účelem testování betonu jako materiálu pro svítidlo. Vzrušující směs prvků architektury a designu spojuje hotové závěsné svítidlo, které je vyrobeno ze speciální cementové směsi. Přidáním různých barevných pigmentů do cementové směsi pro stínidla vznikají nově interpretované verze původně poněkud matného a šedého materiálu. Jako závěsné svítidlo nabízí Aplomb přímé zónové osvětlení, které zajišťuje bodové osvětlení prostoru pod ním. Je proto ideální k jídelnímu stolu nebo jako osvětlení pultu. Tento neodolatelný kousek Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, lze koupit bezstarostně tu v oblíbené rubrice závěsná světla. Nyní získáte vyjímečné produkty z této sekce snadno online! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento levný produkt Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: dostanete nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice závěsná světla. Nyní si můžete vybrat zlevněné výrobky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce Foscarini má na skladě velmi kvalitní produkty za akční ceny! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další produkty od značky Foscarini. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 36cm získáte bezprostředně u nás ve známé rubrice závěsná světla. Podívejte se na nové produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a žádaný produkt lze koupit bezprostředně tu v kategorii závěsná světla! Podívejte se na ještě podobné produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. Tento výrobce Foscarini pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty. za akční ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Zlevněný kousek Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 36cm od výrobce s dobrým jménem Foscarini pohodlně získáte momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Akční cena již od 9 591 Kč.