Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton bílá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 36cm

Pro přímé a bodové osvětlení - závěsné svítidlo Foscarini Aplomb Tento speciální design, který byl vyvinut pro společnost... více informací »
Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton bílá
Značka: Foscarini
9 591 Kč
Ověřit dostupnost
Pro přímé a bodové osvětlení - závěsné svítidlo Foscarini Aplomb Tento speciální design, který byl vyvinut pro společnost...

Pro přímé a bodové osvětlení – závěsné svítidlo Foscarini Aplomb Tento speciální design, který byl vyvinut pro společnost Foscarini, mají na svědomí dva italští designéři Paolo Lucidi a Luca Pevere. Oba milánští designéři vždy přijímají výzvy k vývoji nových druhů výrobků a vždy hledají nové nebo neobvyklé materiály či výrobní technologie. Aplomp byl vytvořen za účelem testování betonu jako materiálu pro svítidlo. Vzrušující směs prvků architektury a designu spojuje hotové závěsné svítidlo, které je vyrobeno ze speciální cementové směsi. Přidáním různých barevných pigmentů do cementové směsi pro stínidla vznikají nově interpretované verze původně poněkud matného a šedého materiálu. Jako závěsné svítidlo nabízí Aplomb přímé zónové osvětlení, které zajišťuje bodové osvětlení prostoru pod ním. Je proto ideální k jídelnímu stolu nebo jako osvětlení pultu.
Tento velmi žádaný kus Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton bílá, Kuchyň, beton můžete získat právě nyní tu na stránkách v sekci závěsná světla! Mrkněte na unikátní produkty z této populární kategorie jednoduše online. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další skvělé kousky od dodavatele Foscarini. Najdete je níže na této stránce.
Výjimečný produkt Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 pořídíte v pohodě na stránkách v populární rubrice závěsná světla! Nyní získáte zlevněné výrobky z této oblíbené sekce za akční cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další prověřené zboží značky Foscarini. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výjimečný a žádaný produkt Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton bílá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, máte možnost najít taky tady a teď na našem webu ve známé sekci závěsná světla! Vyberte si zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Významný dodavatel Foscarini dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další zboží od výrobce Foscarini. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený výrobek Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton bílá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 36cm můžete dostat teď tu na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní kousky z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu.
Tento kvalitní a žádaný produkt lze nakoupit aktuálně u nás umístěný v sekci závěsná světla. Mrkněte na parádní kousky z naší kategorie za výhodnou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na více kousků od výrobce Foscarini. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Foscarini představuje kvalitní sortiment za akční ceny.

Tento designový kus Foscarini Aplomb závěsné světlo GU10 beton bílá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 36cm od značky s dlouholetou historií Foscarini jednoduše pořídíte na našich stránkách teď opravdu výhodně! Aktuálně stojí u nás 9 591 Kč.