Foscarini Aplomb Mini závěsné světlo, beton, hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 20cm

Foscarini Aplomb Mini - Závěsné svítidlo s mimořádným povrchem Svítidlo se zrodilo z touhy pracovat s materiálem betonu.... více informací »
Foscarini Aplomb Mini závěsné světlo
Značka: Foscarini
6 972 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Aplomb Mini - Závěsné svítidlo s mimořádným povrchem Svítidlo se zrodilo z touhy pracovat s materiálem betonu....

Foscarini Aplomb Mini – Závěsné svítidlo s mimořádným povrchem Svítidlo se zrodilo z touhy pracovat s materiálem betonu. Milánská designérská dvojice Paolo Lucidi a Luca Pevere vytvořila během spolupráce s benátským výrobcem svítidel Foscarini sérii svítidel, která působí elegantně a syrově zároveň. Prvky architektury a designu jsou zde chytře zkombinovány a vzniklo tak malé závěsné svítidlo Aplomb, které přesvědčí svým charakteristickým tvarem obráceného trychtýře. Základem odstínu je beton, materiál často používaný v moderní architektuře. Díky speciální cementové směsi, která se v tekutém stavu ručně nalije do obzvláště tenké formy, vzniká mimořádný povrch Aplombu. Speciální barevné pigmenty dávají základnímu materiálu novou a vzrušující interpretaci. Závěsné mini svítidlo Aplomb svítí díky elegantnímu betonovému stínidlu přímo dolů a neoslňuje. Díky tomu je svítidlo ideální pro osvětlení kuchyňských stolů, barových pultů nebo pultů, ať už je namontováno samostatně, ve skupině nebo v kombinaci s o něco větší verzí řady Aplomb. Hodně oblíbený produkt Foscarini Aplomb Mini závěsné světlo, beton, hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: lze sehnat bezstarostně tu na webu ve známé sekci závěsná světla! Nyní můžete najít zcela nové výrobky z této rubriky za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další produkty od značky Foscarini. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně oblíbený kus je k dispozici bezstarostně na našem webu v populární sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této populární sekce za akční cenu. Přední dodavatel Foscarini nabízí vynikající zboží. za super ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kousky značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Foscarini Aplomb Mini závěsné světlo, beton, hnědá, Kuchyň, beton ručně litý, hliník, GU10, 8W, K: 20cm od známého předního výrobce Foscarini jednoduše získáte aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Právě nyní za 6 972 Kč.