Forestier Take A Way S dekorativní, IP66, černá, bambus, 2.5W, K: 33cm

Mobilní LED venkovní dekorační světlo Take A Way v trendy přírodním vzhledu Ať už je to terasa nebo balkon, venkovní prostor... více informací »
Forestier Take A Way S dekorativní
Značka: Forestier
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní LED venkovní dekorační světlo Take A Way v trendy přírodním vzhledu Ať už je to terasa nebo balkon, venkovní prostor...

Mobilní LED venkovní dekorační světlo Take A Way v trendy přírodním vzhledu Ať už je to terasa nebo balkon, venkovní prostor restaurace nebo soukromý prostor, LED venkovní dekorační světlo Take A Way je ideálním dekorativním osvětlením na stůl nebo podlahu pro mírné letní noci. Stínidlo je vyrobeno výhradně z bambusu – vzpěry i vnitřní difuzor, který obklopuje světelný zdroj. Praktická rukojeť nahoře vás zve k umístění lampy přesně tam, kam potřebujete. LED diody jsou stmívatelné a jejich jas lze nastavit pomocí integrovaného stmívače. Lampa má také vypínač a je dobře chráněna proti všem povětrnostním podmínkám díky třídě ochrany IP66. Když je baterie plná, Take A Way se rozsvítí na čtyři až pět hodin. Včetně baterie a nabíjecího kabelu.Výjimečný kus Forestier Take A Way jde koupit prostě tu na našem webu v sekci venkovní osvětlení terasy. Nyní si můžete vybrat akční výrobky ve zmiňované kategorii snadno online! To ale ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky Forestier. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Forestier má v nabídce špičkové produkty.
Diskontní produkt Forestier Take A Way S dekorativní, IP66, lze zakoupit bez problémů tu v rubrice venkovní osvětlení terasy. Nyní koupíte podobné produkty z této sekce jednoduše online.
Tento kvalitní výrobek máte možnost dostat jednoduše tu na našich stránkách v sekci venkovní osvětlení terasy. Podívejte se na ostatní produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další vybrané produkty od značky Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Nejprodávanější produkt máte možnost získat teď tady na našem webu umístěný v sekci venkovní osvětlení terasy! Nyní můžete najít další výrobky ve zmíněné rubrice za akční cenu! Výrobce Forestier pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty za dobré ceny. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další produkty značky Forestier. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Forestier Take A Way S dekorativní, IP66, černá, bambus, 2.5W, K: 33cm od výrobce s dlouholetou historií Forestier máte možnost najít v naší nabídce pořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 5 199 Kč.