Forestier Parrot závěsné světlo L, zelená, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm

Ručně vyráběná závěsná lampa Parrot L s barevným stínidlem z ratanu a abaky Parrot - anglický název pro papouška se odráží... více informací »
Forestier Parrot závěsné světlo L
Značka: Forestier
20 599 Kč
Ověřit dostupnost
Ručně vyráběná závěsná lampa Parrot L s barevným stínidlem z ratanu a abaky Parrot - anglický název pro papouška se odráží...

Ručně vyráběná závěsná lampa Parrot L s barevným stínidlem z ratanu a abaky Parrot – anglický název pro papouška se odráží v designu stejnojmenné závěsné lampy francouzského výrobce osvětlení Forestier. Závěsné svítidlo zaujme především svým nápaditě řešeným stínidlem, které je vyrobeno z materiálů ratan a abaká a dodává se v různých teplých barvách. Závěs tvoří textilní lano, zatímco stříška byla vyrobena z kovu. Oba prvky byly navrženy v neutrální černé barvě. Na vnitřní straně stínidla se nachází také objímka žárovky, která je uzavřena difuzorem. Světlo je tak vyzařováno do okolí bez oslnění. Za design kolekce svítidel Parrot je zodpovědná produktová designérka Jette Scheib. Inspirovala se rozmanitostí a kulturními vlivy v designu košů a podtrhuje barevnou a expresivní stránku košíkářské kultury v kolekci Parrot. Výjimečný a žádaný produkt Forestier Parrot závěsné světlo L, zelená, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm máte možnost nakoupit teď tady a teď na našem webu zařazený v kategorii závěsná světla! Získejte akční výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Významná značka Forestier vám může poskytnout prvotřídní sortiment Naše nabídka je široká, podívejte se také na další skvělé zboží značky Forestier. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající kus Forestier Parrot závěsné světlo L, zelená, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: dostanete právě teď tady na stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní můžete najít nové výrobky z naší rubriky za příznivou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Forestier. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Forestier má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky.

Tento kvalitní a žádaný produkt Forestier Parrot závěsné světlo L, zelená, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm máte možnost pořídit nyní na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přední značka Forestier vám představuje kvalitní sortiment. za báječnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Forestier Parrot závěsné světlo L, zelená, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm od známé značky Forestier lze získat u nás teď skutečně levně. Výhodně za cenu 20 599 Kč.