Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, K: 25cm

Poetický design světla a stínu - závěsná lampa Papillon od Élise Fouin Élise Fouin je mladá designérka, která staví materiál... více informací »
Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 cm bílá
Značka: Forestier
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Poetický design světla a stínu - závěsná lampa Papillon od Élise Fouin Élise Fouin je mladá designérka, která staví materiál...

Poetický design světla a stínu – závěsná lampa Papillon od Élise Fouin Élise Fouin je mladá designérka, která staví materiál do popředí. Jako surovinu používá recyklované materiály, aby je znovu objevila. Její práce je podpořena poetickým duchem a závazkem k udržitelnému rozvoji. Papillon se skládá ze tří kopulí různých velikostí umístěných nad sebou, jejichž četné kovové dráty filtrují světlo a zaručují jedinečnou hru světla a stínu na zdi. Vlnovité hrany kopulí připomínají geometrický design 50. let a díky vzdušnému designu těla vypadají velmi lehce a plovoucí. Lampu doplňuje textilem potažený kabel, který končí v kulatém stropním krytu v barvě lampy.
Výjimečný kus Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, K: 25cm máte možnost dostat právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii závěsná světla. Připravili jsme pro vás unikátní produkty ze zmíněné sekce snadno online! To ale není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Forestier. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Forestier vám může nabídnout skvělé výrobky. Ve slevě produkt Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, můžete sehnat bezstarostně na webu v populární rubrice závěsná světla. Najděte si parádní výrobky ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu!
Výjimečný produkt Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 lze sehnat prostě tu na webu umístěný v sekci závěsná světla. Pořiďte si ještě další produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Velmi žádaný produkt Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, K: 25cm lze koupit v pohodě tu na webu v rubrice závěsná světla! Nyní pořídíte ostatní produkty z této známé sekce na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbená značka Forestier může nabídnout kvalitní zboží.
Velmi žádaný výrobek je k dispozici rovněž tu na našem webu v populární kategorii závěsná světla! Nyní koupíte ještě ostatní produkty z naší kategorie za super cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více produktů značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Forestier dlouhodobě dodává top sortiment
Velmi žádaný kousek pořídíte rovnou na webu v rubrice závěsná světla! Nyní najdete jiné produkty z naší kategorie za rozumné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce více skvělých kousků od značky Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Velmi žádaný kousek jde nakoupit bezstarostně tu na našich stránkách umístěný v rubrice závěsná světla. Získejte další produkty z této známé kategorie ve slevě! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na více kvalitních produktů od značky Forestier. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Forestier pro své zákazníky poskytuje vynikající výrobky..
Oblíbený a akční kus Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, K: 25cm lze zakoupit bezstarostně na našem webu v populární sekci závěsná světla. Vyberte si další produkty z naší rubriky z pohodlí domova! Známá značka Forestier dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží.! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento skvělý produkt Forestier Papillon XS závěsné světlo 30 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, K: 25cm od skvělé a známé značky Forestier snadno můžete sehnat zde teď extra se slevou. Výhodně za 3 799 Kč.