Forestier Papillon XS stolní lampa šampaňská, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 62cm

Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých velikostí na... více informací »
Forestier Papillon XS stolní lampa šampaňská
Značka: Forestier
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých velikostí na...

Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých velikostí na zakřivené tyči a ukazuje světelný zdroj, který má být použit přes lehké, vzdušné kovové dráty. Zvláštností této lampy Papillon jsou zakřivené hrany na příslušné kopuli, které vytvářejí pěkné geometrické tvary ve stylu 50. let. Kulatá patice je ideální pro umístění malých předmětů a přímé osvětlení světlem. Jako malý stylový detail je třeba zmínit kabel s textilním pláštěm a integrovaným vypínačem pro zapnutí a vypnutí. Élise Fouin je mladá designérka, která se zaměřuje na samotný materiál a staví objekt do pozadí. Využívá recyklované materiály jako suroviny a znovu je objevuje pro efektivnější využití. Každá lampa je základem poetického ducha a jejich závazku k udržitelnému rozvoji. Tento zlevněný výrobek Forestier Papillon XS stolní lampa šampaňská, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: jde koupit bezprostředně na stránkách v oblíbené sekci stolní lampy! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci. Značka Forestier poskytuje vynikající zboží.

Velmi oblíbený výrobek je k získání lehce tady u nás ve známé sekci stolní lampy! Nyní pořídíte oblíbené produkty z naší sekce za výborné peníze. Tento výrobce Forestier pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty za mimořádně nízké ceny! A to ještě není vše!
Tento neodolatelný produkt Forestier Papillon XS stolní lampa šampaňská, Obývací dostanete taky tu na webu umístěný v kategorii stolní lampy. Nyní koupíte kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za super peníze. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka Forestier vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží. za báječné ceny.

Nejprodávanější výrobek Forestier Papillon XS stolní lampa šampaňská, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 62cm od výrobce se skvělou pověstí Forestier jednoduše naleznete u nás právě pořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 7 899 Kč.