Forestier Papillon XS stolní lampa černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 62cm

Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých velikostí na... více informací »
Forestier Papillon XS stolní lampa černá
Značka: Forestier
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých velikostí na...

Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých velikostí na zakřivené tyči a ukazuje světelný zdroj, který má být použit přes lehké, vzdušné kovové dráty. Zvláštností této lampy Papillon jsou zakřivené hrany na příslušné kopuli, které vytvářejí pěkné geometrické tvary ve stylu 50. let. Kulatá patice je ideální pro umístění malých předmětů a přímé osvětlení světlem. Jako malý stylový detail je třeba zmínit kabel s textilním pláštěm a integrovaným vypínačem pro zapnutí a vypnutí. Élise Fouin je mladá designérka, která se zaměřuje na samotný materiál a staví objekt do pozadí. Využívá recyklované materiály jako suroviny a znovu je objevuje pro efektivnější využití. Každá lampa je základem poetického ducha a jejich závazku k udržitelnému rozvoji. Oblíbený a kvalitní produkt Forestier Papillon XS stolní lampa černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 62cm jde koupit nyní tu na našem webu umístěný v rubrice stolní lampy. Vyberte si ještě další produkty z této populární kategorie za báječnou cenu. Tento levný výrobek seženete bezstarostně tu na stránkách ve známé kategorii stolní lampy. Získejte zlevněné zboží ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Forestier nabízí vynikající výrobky . Nakupujte výhoděn u nás!

Ve slevě produkt Forestier Papillon XS stolní lampa černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 62cm od společnosti s úžasnou pověstí Forestier jde pořídit tady teď právě za báječnou cenu. Právě teď za cenu 7 899 Kč.