Forestier Papillon XS stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 62cm

Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou (vzorek) lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých... více informací »
Forestier Papillon XS stolní lampa bílá
Značka: Forestier
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou (vzorek) lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých...

Stolní lampa Papillon XS od Élise Fouin s lehkou, vzdušnou siluetou (vzorek) lucerna visí jako lucerna ze tří kopulí různých velikostí na zakřivené tyči a ukazuje světelný zdroj, který má být použit přes lehké, vzdušné kovové dráty. Zvláštností této lampy Papillon jsou zakřivené hrany na příslušné kopuli, které vytvářejí pěkné geometrické tvary ve stylu 50. let. Kulatá patice je ideální pro umístění malých předmětů a přímé osvětlení světlem. Jako malý stylový detail je třeba zmínit kabel s textilním pláštěm a integrovaným vypínačem pro zapnutí a vypnutí. Élise Fouin je mladá designérka, která se zaměřuje na samotný materiál a staví objekt do pozadí. Využívá recyklované materiály jako suroviny a znovu je objevuje pro efektivnější využití. Každá lampa je základem poetického ducha a jejich závazku k udržitelnému rozvoji.Exkluzivní kus Forestier Papillon XS stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: jde získat bezstarostně tady na našem webu v populární rubrice stolní lampy! Nyní koupíte akční produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu.
Ve slevě tento produkt je k sehnání taky tu na našem webu v oblíbené sekci stolní lampy! Nyní najdete zcela nové zboží z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další prověřené kousky od značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka Forestier dodává špičkový sortiment. se zárukou!
Kvalitní a oblíbený produkt Forestier Papillon XS stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jde pořídit taky tady na našich stránkách v populární kategorii stolní lampy! Vyhledejte si kvalitní kusy ze zmíněné sekce za super ceny. Oblíbený výrobce Forestier svým zákazníkům nabízí top zboží. za dobrou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele Forestier. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Forestier Papillon XS stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 62cm od dodavatele zboží Forestier je k sehnání právě trvale výhodně. Aktuálně za 7 899 Kč.