Forestier Papillon XS nástěnné světlo šampaňská, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 75cm

Vzdušná designová nástěnná lampa Papillon XS s policí a zástrčkou Tato okouzlující nástěnná lampa Papillon XS od návrhářky... více informací »
Forestier Papillon XS nástěnné světlo šampaňská
Značka: Forestier
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Vzdušná designová nástěnná lampa Papillon XS s policí a zástrčkou Tato okouzlující nástěnná lampa Papillon XS od návrhářky...

Vzdušná designová nástěnná lampa Papillon XS s policí a zástrčkou Tato okouzlující nástěnná lampa Papillon XS od návrhářky Élise Fouin vytváří geometrické tvary ve stylu 50. let a přesouvá lehký a vzdušný stínidlo do středu pozornosti pozorovatele. Tři kopule různých velikostí, naskládané na sebe, vyrobené ze vzdušných kovových drátů a se zvlněným okrajem, tvoří jedinečný stínidlo kolem objímky E14. Po zapnutí světelného zdroje vznikají skvělé světelné efekty, které fascinují jedinečnou hrou světla a stínu na zdi. Stínidlo visí jako lucerna na zakřivené tyči, která má na spodním konci kulatou polici pro prezentaci vašich oblíbených předmětů. K lampě je připojen kabel se zástrčkou, na který je také připevněn spínač pro zapnutí a vypnutí. Návrhářka Élise Fouin se zaměřuje na samotný materiál a staví objekt na pozadí. Její práce se vyznačují použitím recyklovaných materiálů jako surovin, které jsou neustále objevovány a vyvíjeny do udržitelných a poetických světel. Tento nejprodávanější výrobek Forestier Papillon XS nástěnné světlo šampaňská, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 75cm najdete právě nyní tady a teď na našem webu ve známé sekci nástěnná svítidla! Nyní získáte kvalitní výrobky ze zmíněné kategorie za super peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Forestier dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží ! Podívejte se sami! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více kousků od dodavatele Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Vysoce kvalitní produkt Forestier Papillon XS nástěnné světlo šampaňská, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 75cm můžete pořídit aktuálně tady na našich stránkách umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Podívejte se na kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu. Věhlasný dodavatel Forestier svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky. za extra ceny!

Levný produkt pořídíte bez problémů tady na našem webu v kategorii nástěnná svítidla! Nyní získáte akční kusy z této populární sekce za super peníze. Významný dodavatel Forestier má v nabídce vysoce kvalitní sortiment.! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný kousek Forestier Papillon XS nástěnné světlo šampaňská, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 40W, L: 30 cm, K: 75cm s pečetí kvality od značky Forestier pohodlně pořídíte právě teď u nás za nejnižší cenu! Produkt koupíte teď u nás za 6 799 Kč.