Forestier Papillon S závěsné světlo 56cm modrošedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 38.4cm

Poetický design světla a stínu - závěsná lampa Papillon od Élise Fouin Élise Fouin je mladá designérka, která staví materiál... více informací »
Forestier Papillon S závěsné světlo 56cm modrošedá
Značka: Forestier
10 099 Kč
Ověřit dostupnost
Poetický design světla a stínu - závěsná lampa Papillon od Élise Fouin Élise Fouin je mladá designérka, která staví materiál...

Poetický design světla a stínu – závěsná lampa Papillon od Élise Fouin Élise Fouin je mladá designérka, která staví materiál do popředí. Jako surovinu používá recyklované materiály, aby je znovu objevila. Její práce je podpořena poetickým duchem a závazkem k udržitelnému rozvoji. Papillon se skládá ze tří kopulí různých velikostí umístěných nad sebou, jejichž četné kovové dráty filtrují světlo a zaručují jedinečnou hru světla a stínu na zdi. Vlnovité hrany kopulí připomínají geometrický design 50. let a díky vzdušnému designu těla vypadají velmi lehce a plovoucí. Lampu doplňuje textilem potažený kabel, který končí v kulatém stropním krytu v barvě lampy.Ve slevě produkt Forestier Papillon S závěsné světlo 56cm modrošedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, máte možnost získat přímo tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Tato značka Forestier poskytuje velmi kvalitní zboží Podívejte se sami.

Levný produkt Forestier Papillon S závěsné světlo 56cm modrošedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 38.4cm od kvalitní společnosti Forestier je k získání tady nyní v akci! V akci za 10 099 Kč.