Forestier Oyster designové závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bavlna, E27, 60W, L: 15 cm

Design Jette Scheib: Oyster závěsná lampa Dva kovové kroužky, které byly tkané bavlněnými nitěmi, jsou základem neobvyklého... více informací »
Forestier Oyster designové závěsné světlo
Značka: Forestier
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Design Jette Scheib: Oyster závěsná lampa Dva kovové kroužky, které byly tkané bavlněnými nitěmi, jsou základem neobvyklého...

Design Jette Scheib: Oyster závěsná lampa Dva kovové kroužky, které byly tkané bavlněnými nitěmi, jsou základem neobvyklého stínidla závěsné lampy Oyster. Název dostal zcela správně, protože opticky připomíná ústřici v abstraktním smyslu. Perlu uprostřed lampy představuje světelný zdroj, který je skryt pod kulatým krytem. Tento disk zajišťuje, že světlo z lampy nezpůsobuje žádné oslnění. Návrhářka této řady svítidel, Jette Scheib, hledá inspiraci ve svém okolí, lidech a v jejich vzájemném chování i při zacházení s předměty. Navrhuje světla, která jsou nejen funkční, ale především vytvářejí útulnou atmosféru a mají osobnost. Jette Scheib studovala na univerzitě v Berlíně a nyní žije a pracuje v Barceloně.
Ve slevě tento výrobek Forestier Oyster designové závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bavlna, E27, 60W, L: 15 cm jde pořídit bezprostředně tady u nás umístěný v sekci závěsná světla! Podívejte se na skvělé výrobky z této kategorie za výhodné peníze! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další kousky od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento kvalitní produkt Forestier Oyster designové závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bavlna, E27, 60W, L: 15 cm je dostupný bezstarostně tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla! Nyní pořídíte kvalitní zboží z této oblíbené rubriky v bezva akci!
Kvalitní a velmi žádaný produkt lze sehnat bezprostředně tu na našem webu zařazený v rubrice závěsná světla! Vyberte si unikátní produkty ve zmíněné sekci za akční cenu. Populární dodavatel Forestier dodává top sortiment. za super peníze. Přesvědčte se sami! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně prodávaný produkt Forestier Oyster designové závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bavlna, E27, 60W, L: 15 cm jde získat bezprostředně tu v oblíbené rubrice závěsná světla! Nyní můžete získat nové zboží ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Super výrobek seženete snadno tu na stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Nyní najdete akční kousky ze zmíněné sekce ve výhodné akci!

Často hledaný produkt Forestier Oyster designové závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bavlna, E27, 60W, L: 15 cm od odblíbeného výrobce Forestier můžete sehnat v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Cena od 4 699 Kč.