Forestier Libellule S závěsné světlo, 56 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 20cm

Křídlové závěsné svítidlo Libellule pro magické momenty světla Návrhářka Élise Fouin dává přednost materiálu před... více informací »
Forestier Libellule S závěsné světlo
Značka: Forestier
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Křídlové závěsné svítidlo Libellule pro magické momenty světla Návrhářka Élise Fouin dává přednost materiálu před...

Křídlové závěsné svítidlo Libellule pro magické momenty světla Návrhářka Élise Fouin dává přednost materiálu před samotnými objekty a používá recyklované materiály jako surovinu, aby je neustále objevovala. Její práce je podpořena poetickým duchem a závazkem k udržitelnému rozvoji. Libellule je filigránová závěsná lampa, jejíž stínidlo je vyrobeno ze dvou kovových rámů a je připevněno k patici E27. Zakřivený tvar tohoto odstínu připomíná křídla vážky a dodává lampě určitou lehkost. Kovové tyče umožňují jasný pohled na světelný zdroj a umožňují magické momenty světla ze souhry světla a stínu. Doporučuje se LED světelný zdroj, který je k dispozici v příslušenství.
Kvalitní a levný produkt Forestier Libellule S závěsné světlo, 56 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 20cm můžete sehnat rovněž tady na našem webu zařazený v sekci závěsná světla. Pořiďte si akční zboží z naší kategorie z pohodlí domova.

Ve slevě produkt Forestier Libellule S závěsné světlo, 56 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 20cm je k sehnání bezprostředně tady na stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla. Získejte parádní produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. To však není vše, máme toho více. Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Forestier. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Forestier vám poskytuje vynikající produkty.! Kvalitní a žádaný produkt Forestier Libellule S závěsné světlo, 56 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 20cm máte možnost získat právě zde tu v oblíbené rubrice závěsná světla. Nyní najdete další produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu! To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento unikátní produkt Forestier Libellule S závěsné světlo, 56 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, máte možnost sehnat snadno tu ve známé sekci závěsná světla. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další prověřené kousky značky Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Forestier svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment .

Velmi žádaný kousek Forestier Libellule S závěsné světlo, 56 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 20cm od našeho výrobce Forestier máte možnost získat v naší nabídce skutečně levně. Zboží pořídíte teď u nás za 5 899 Kč.