Forestier Libellule L závěsné světlo, 100cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 40cm

Křídlové závěsné svítidlo Libellule pro magické momenty světla Návrhářka Élise Fouin dává přednost materiálu před... více informací »
Forestier Libellule L závěsné světlo
Značka: Forestier
15 299 Kč
Ověřit dostupnost
Křídlové závěsné svítidlo Libellule pro magické momenty světla Návrhářka Élise Fouin dává přednost materiálu před...

Křídlové závěsné svítidlo Libellule pro magické momenty světla Návrhářka Élise Fouin dává přednost materiálu před samotnými objekty a používá recyklované materiály jako surovinu, aby je neustále objevovala. Její práce je podpořena poetickým duchem a závazkem k udržitelnému rozvoji. Libellule je filigránová závěsná lampa, jejíž stínidlo je vyrobeno ze dvou kovových rámů a je připevněno k patici E27. Zakřivený tvar tohoto odstínu připomíná křídla vážky a dodává lampě určitou lehkost. Kovové tyče umožňují jasný pohled na světelný zdroj a umožňují magické momenty světla ze souhry světla a stínu. Doporučuje se LED světelný zdroj, který je k dispozici v příslušenství. Tento akční produkt Forestier Libellule L závěsné světlo, 100cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 40cm máte možnost nakoupit taky u nás v oblíbené rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás ještě další produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární výrobce Forestier pro své zákazníky prodává špičkový sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více kousků od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní výrobek Forestier Libellule L závěsné světlo, 100cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 40cm můžete pořídit v pohodě na stránkách v populární kategorii závěsná světla! Vyberte si parádní produkty z této známé sekce za nejlepší ceny! Tato značka Forestier dlouhodobě prodává prvotřídní produkty. A to je teprve začátek. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete více kousků značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Hodně žádaný produkt Forestier Libellule L závěsné světlo, 100cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 40cm lze pořídit aktuálně tu v oblíbené sekci závěsná světla. Nyní můžete koupit nové produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Přední výrobce Forestier dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky . Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Forestier Libellule L závěsné světlo, 100cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 40cm od našeho výrobce Forestier můžete získat momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Stojí teď u nás 15 299 Kč.