Forestier Grass závěsné světlo L, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 24cm

Závěsná lampa Grass XL s velkým stínidlem z ratanu a abaky Závěsné svítidlo Grass XL se svým rozsáhlým stínidlem upoutá... více informací »
Forestier Grass závěsné světlo L
Značka: Forestier
33 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Grass XL s velkým stínidlem z ratanu a abaky Závěsné svítidlo Grass XL se svým rozsáhlým stínidlem upoutá...

Závěsná lampa Grass XL s velkým stínidlem z ratanu a abaky Závěsné svítidlo Grass XL se svým rozsáhlým stínidlem upoutá pozornost v každém obytném prostoru. Stínidlo bylo vyrobeno ručně z ratanu a abaky, rostliny pocházející z východní Asie, která se používá k výrobě lodních lan. Vizuálně se lampa skládá z pásů ležících na sobě, které jsou vyvedeny v různých teplých barvách. Černý textilní kabel a kovová stříška zajišťují harmonický celkový vzhled. Závěsné svítidlo Grass přináší do obytného prostředí přirozený akcent a je vhodné například k osvětlení jídelního nebo obývacího stolu. Sérii lamp Grass navrhla produktová designérka Jette Scheib, která po studiích na Univerzitě umění v Berlíně založila vlastní studio a od roku 2018 se věnuje především interiérovému a produktovému designu. Dnes žije a pracuje v Nizozemsku. Výrobu lampy zajišťuje francouzská společnost Forestier. Hodně žádaný produkt Forestier Grass závěsné světlo L, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: můžete najít právě teď na našich stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za báječnou cenu. Značka Forestier dlouhodobě nabízí top zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Výjimečný a žádaný produkt Forestier Grass závěsné světlo L, hnědá, Obývací pokoj pořídíte právě zde tady u nás v sekci závěsná světla! Nyní získáte akční zboží ze zmíněné rubriky jednoduše online. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce Forestier. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Forestier Grass závěsné světlo L, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 24cm od značky se zárukou kvality Forestier máte možnost pořídit u nás nyní opravdu výhodně. Nabídky již od 33 499 Kč.