Forestier Grass závěsné světlo L, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm

Expanzivní závěsná lampa Grass L s ručně vyrobeným stínidlem z přírodních materiálů Závěsná lampa Grass L upoutá pozornost... více informací »
Forestier Grass závěsné světlo L
Značka: Forestier
24 699 Kč
Ověřit dostupnost
Expanzivní závěsná lampa Grass L s ručně vyrobeným stínidlem z přírodních materiálů Závěsná lampa Grass L upoutá pozornost...

Expanzivní závěsná lampa Grass L s ručně vyrobeným stínidlem z přírodních materiálů Závěsná lampa Grass L upoutá pozornost svým vyčnívajícím zaobleným stínidlem a lze ji skvěle použít k osvětlení obývacího nebo jídelního stolu. Odstín se skládá z překrývajících se pruhů, které jsou vyvedeny v různých teplých barvách. Je vyroben z ratanu a abaky, rostlinného druhu z východní Asie, který se používá například k výrobě lodních lan. Závěsné svítidlo vnáší do obývacího prostoru atraktivní přírodní nádech a vytváří útulnou atmosféru. Objímka žárovky je umístěna uprostřed vnitřní strany stínidla. Ten je obklopen samostatným difuzorem a zajišťuje, že světlo do okolí nepůsobí oslnivě. Sérií lamp Grass chtěla designérka Jette Scheib vyjádřit klid, který se skrývá v tradičním procesu tkaní. Přírodní materiály, barvy a design odrážejí krajinu a pole, na kterých se pěstuje materiál pro pletení košíků. Výrobu trávy převzala renomovaná francouzská společnost Forestier. Tento nejprodávanější produkt Forestier Grass závěsné světlo L, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: lze sehnat snadno tady u nás zařazený v rubrice závěsná světla! Připravili jsme parádní výrobky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Věhlasný dodavatel Forestier má v nabídce špičkový sortiment.. A to je teprve začátek! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další prověřené zboží od výrobce Forestier. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Forestier Grass závěsné světlo L, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm od výrobce se skvělou pověstí Forestier pohodlně nakoupíte zrovna dnes v bezva akci! Teď v akci 24 699 Kč.