Forestier Cymbal S závěsné světlo 50cm bronz, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, textil, E27, 15W, K: 26.5cm

Designová závěsná lampa Cymbal se sametovým potahem vytváří pocit pohody Návrhářka Jette Scheib hledá inspiraci ve svém... více informací »
Forestier Cymbal S závěsné světlo 50cm bronz
Značka: Forestier
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Cymbal se sametovým potahem vytváří pocit pohody Návrhářka Jette Scheib hledá inspiraci ve svém...

Designová závěsná lampa Cymbal se sametovým potahem vytváří pocit pohody Návrhářka Jette Scheib hledá inspiraci ve svém okolí, lidech a v jejich vzájemném chování a při zacházení s předměty. Navrhuje světla, která jsou nejen funkční, ale především vytvářejí útulnou atmosféru a mají osobnost. Kulatá závěsná lampa Cymbal je harmonickou kombinací textilu a dřeva, která naplní každou místnost měkkým světlem. Kulaté stínidlo, které je rozděleno na dva a zužující se do bodu ve středu, je charakteristické, takže je rozděleno na horní a dolní stranu. Toto rozdělení umožňuje jasné oddělení textilií, takže horní část je pokryta sametem a spodní část je vyrobena z textilu. Stínidlo doplňuje malý dřevěný baldachýn, ze kterého vede kabel ke stropnímu baldachýnu.
Tento kvalitní kus je k dispozici právě zde tu na webu umístěný v kategorii závěsná světla! Mrkněte na zcela nové produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi prodávaný kus Forestier Cymbal S závěsné světlo 50cm bronz, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, textil, E27, 15W, K: 26.5cm lze koupit právě nyní tady u nás zařazený v rubrice závěsná světla. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu! Značka Forestier představuje kvalitní produkty za opravdu výhodné peníze! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní kus Forestier Cymbal S závěsné světlo 50cm bronz, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, textil, E27, 15W, K: 26.5cm od kvalitní značky Forestier najdete aktuálně výhodně! Akční ceny od 8 999 Kč.