Forestier Cymbal S závěsné světlo 50 cm růžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, textil, E27, 15W, K: 26.5cm

Designová závěsná lampa Cymbal se sametovým potahem vytváří pocit pohody Návrhářka Jette Scheib hledá inspiraci ve svém... více informací »
Forestier Cymbal S závěsné světlo 50 cm růžová
Značka: Forestier
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Cymbal se sametovým potahem vytváří pocit pohody Návrhářka Jette Scheib hledá inspiraci ve svém...

Designová závěsná lampa Cymbal se sametovým potahem vytváří pocit pohody Návrhářka Jette Scheib hledá inspiraci ve svém okolí, lidech a v jejich vzájemném chování a při zacházení s předměty. Navrhuje světla, která jsou nejen funkční, ale především vytvářejí útulnou atmosféru a mají osobnost. Kulatá závěsná lampa Cymbal je harmonickou kombinací textilu a dřeva, která naplní každou místnost měkkým světlem. Kulaté stínidlo, které je rozděleno na dva a zužující se do bodu ve středu, je charakteristické, takže je rozděleno na horní a dolní stranu. Toto rozdělení umožňuje jasné oddělení textilií, takže horní část je pokryta sametem a spodní část je vyrobena z textilu. Stínidlo doplňuje malý dřevěný baldachýn, ze kterého vede kabel ke stropnímu baldachýnu.
Tento akční a ve slevě kousek je k dispozici bez problémů tu na stránkách v populární rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás další produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Forestier dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží Přesvědčte se sami. Tento unikátní produkt Forestier Cymbal S závěsné světlo 50 cm růžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, textil, E27, 15W, K: 26.5cm můžete najít zrovna tu na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla. Vyberte si akční kousky ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Dodavatel Forestier vás a vaše blízké obohatí o kvalitní výrobky.. Vždyť to vidíte sami!

Vynikající výrobek můžete dostat nyní tu na webu umístěný v sekci závěsná světla. Nyní můžete koupit podobné kousky ve zmiňované rubrice za akční cenu.

Velmi žádaný výrobek Forestier Cymbal S závěsné světlo 50 cm růžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, textil, E27, 15W, můžete získat jednoduše tu na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla! Pořiďte si ještě jiné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Významný výrobce Forestier vám představuje prvotřídní výrobky. za skutečně výhodné peníze. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele Forestier. Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní kousek Forestier Cymbal S závěsné světlo 50 cm růžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, textil, E27, 15W, K: 26.5cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Forestier jde nakoupit na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Ceny již od 8 999 Kč.