Forestier Cymbal S LED nástěnné světlo, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, len, 18W

Kruhové LED nástěnné světlo Cymbal S od Jette Scheib Kruhové a kruhové prvky, které v celém rozsahu tvoří nástěnnou lampu... více informací »
Forestier Cymbal S LED nástěnné světlo
Značka: Forestier
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové LED nástěnné světlo Cymbal S od Jette Scheib Kruhové a kruhové prvky, které v celém rozsahu tvoří nástěnnou lampu...

Kruhové LED nástěnné světlo Cymbal S od Jette Scheib Kruhové a kruhové prvky, které v celém rozsahu tvoří nástěnnou lampu Cymbal, jsou vyrobeny ze sametu, lnu a dřeva. Podle názvu je činel podobný činelu, tj. Činelu. Materiály použité pro stínidlo, samet a len zajišťují útulný světelný efekt. Světlo z integrovaných LED je jemně distribuováno v místnosti. Dřevěný prvek uprostřed dokonale završuje útulný design. Designérka Jette Scheib, která studovala v Berlíně a nyní žije v Barceloně, navrhla řadu lamp Cymbal pro francouzského designéra výrobce lamp Forestier . O důležitosti osvětlení říká designér: „Můžete mít nejměkčí pohovku, ale pokud osvětlení není dobré, nikdy nebudete pohodlně sedět.“
Tento velmi žádaný výrobek Forestier Cymbal S LED nástěnné světlo, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, len, jde pořídit rovněž tady na stránkách v oblíbené sekci nástěnná svítidla! Nyní získáte jiné produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Tento akční výrobek Forestier Cymbal S LED nástěnné světlo, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, len, 18W lze koupit právě nyní tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Máme pro vás ještě další výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. To však není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Forestier má na skladě velmi kvalitní produkty skutečně levně! Nové kousky každý den.

Akční a ve slevě produkt Forestier Cymbal S LED nástěnné světlo, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, kov, samet, len, 18W od známého dodavatele Forestier můžete pořídit právě teď v naší nabídce extra výhodně! Akční cena 8 999 Kč.