Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky... více informací »
Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/bílá
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky...

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky čemuž je pyšný na své jméno, které se překládá jako úplněk. Stolní lampa poskytuje útulné a neoslňující světlo, zejména díky stínu pokrytému konopnými vlákny. Vzor, který tvoří konopná vlákna, se skládá z šestiúhelníkových tvarů. Ve spodní části lampy je otočný stmívač, který umožňuje pohodlnou regulaci jasu. Tuto stolní lampu vyvinul designér Anon Pairot. Pairot rád pracuje s přírodními a udržitelnými materiály a tuto preferenci vyjádřil v řadě lamp Chanpen. Kromě Forestier pracoval Pairot také pro značky jako Fendi, Habitat a Grohe.Oblíbený a akční produkt Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm seženete rovnou tady na našem webu v oblíbené rubrice stolní lampy. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této známé sekce v akci! U zákazníků oblíbená značka Forestier má k dispozici vynikající zboží. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Forestier. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě tento produkt máte možnost koupit nyní tady na stránkách ve známé kategorii stolní lampy. Pořiďte si podobné kousky z naší kategorie za outletovou cenu! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další prověřené zboží od dodavatele Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek jde pořídit bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v kategorii stolní lampy! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této rubriky za parádní cenu!

Neodolatelný výrobek Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od spolehlivého výrobce Forestier snadno naleznete u nás nyní téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 6 999 Kč.