Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky... více informací »
Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/černá
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky...

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky čemuž je pyšný na své jméno, které se překládá jako úplněk. Stolní lampa poskytuje útulné a neoslňující světlo, zejména díky stínu pokrytému konopnými vlákny. Vzor, který tvoří konopná vlákna, se skládá z šestiúhelníkových tvarů. Ve spodní části lampy je otočný stmívač, který umožňuje pohodlnou regulaci jasu. Tuto stolní lampu vyvinul designér Anon Pairot. Pairot rád pracuje s přírodními a udržitelnými materiály a tuto preferenci vyjádřil v řadě lamp Chanpen. Kromě Forestier pracoval Pairot také pro značky jako Fendi, Habitat a Grohe.
Tento žádaný výrobek Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm je k získání bez problémů tady na našem webu zařazený v kategorii stolní lampy. Pořiďte si zcela nové produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Oblíbená značka Forestier má skvělé výrobky za opravdu výhodné peníze! Nové kousky každý den! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od značky Forestier. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od společnosti se zárukou kvality Forestier pohodlně dostanete v naší online nabídce se slevou. Cenově vychází na 6 999 Kč.