Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky... více informací »
Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/bílá
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky...

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky čemuž je pyšný na své jméno, které se překládá jako úplněk. Stolní lampa poskytuje útulné a neoslňující světlo, zejména díky stínu pokrytému konopnými vlákny. Vzor, který tvoří konopná vlákna, se skládá z šestiúhelníkových tvarů. Ve spodní části lampy je otočný stmívač, který umožňuje pohodlnou regulaci jasu. Tuto stolní lampu vyvinul designér Anon Pairot. Pairot rád pracuje s přírodními a udržitelnými materiály a tuto preferenci vyjádřil v řadě lamp Chanpen. Kromě Forestier pracoval Pairot také pro značky jako Fendi, Habitat a Grohe.
Tento nejprodávanější kus Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm je k sehnání bez problémů tady a teď na našem webu v kategorii stolní lampy! Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za super peníze! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky Forestier. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající kousek Forestier Chanpen S Hexagonal můžete sehnat přímo tady na webu zařazený v kategorii stolní lampy. Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. To ale není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další prověřené produkty od značky Forestier. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Forestier Chanpen S Hexagonal stolní měď/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od dodavatele kvalitních produktů Forestier jde nakoupit tady teď pořád výhodně. Nabídky od 6 999 Kč.