Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/natur, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně... více informací »
Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/natur
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně...

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně jako úplněk, který se překládá jako „Chanpen“. Deštník je pokryt vlákny z banánového konopí, také známého jako abacá. Diagonální vlákna vytvářejí diamantový vzor, který připomíná výbrus diamantů. Chanpen lze stmívat pomocí rotačního stmívače integrovaného v základně. Návrhář Anon Pairot vyvinul řadu lamp Chanpen pro francouzského výrobce lamp Forestier . Již pracoval pro známé značky jako Fendi, Habitat nebo Grohe a ve společnosti Forestier se mohl setkat s jeho preferencemi pro práci s přírodními a udržitelnými materiály a navrhnout lampu z konopí se společností Chanpen.
Diskontní produkt Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/natur, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm jde pořídit rovnou na našich stránkách v rubrice stolní lampy. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu!
Unikátní výrobek získáte zrovna tu na našich stránkách v rubrice stolní lampy! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší kategorie za skvělou cenu. Oblíbený výrobce Forestier svým zákazníkům dodává vynikající produkty. za rozumné peníze! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Nejprodávanější produkt Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/natur, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od značky se zárukou kvality Forestier snadno najdete na našich stránkách teď právě skutečně levně. Nyní získáte od 6 999 Kč.