Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně... více informací »
Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/černá
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně...

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně jako úplněk, který se překládá jako „Chanpen“. Deštník je pokryt vlákny z banánového konopí, také známého jako abacá. Diagonální vlákna vytvářejí diamantový vzor, který připomíná výbrus diamantů. Chanpen lze stmívat pomocí rotačního stmívače integrovaného v základně. Návrhář Anon Pairot vyvinul řadu lamp Chanpen pro francouzského výrobce lamp Forestier . Již pracoval pro známé značky jako Fendi, Habitat nebo Grohe a ve společnosti Forestier se mohl setkat s jeho preferencemi pro práci s přírodními a udržitelnými materiály a navrhnout lampu z konopí se společností Chanpen.

Hodně povedený produkt Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm s osvědčenou značkou Forestier jednoduše seženete na našich stránkách teď extra se slevou! Nyní zakoupíte za 6 999 Kč.