Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně... více informací »
Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/bílá
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně...

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně jako úplněk, který se překládá jako „Chanpen“. Deštník je pokryt vlákny z banánového konopí, také známého jako abacá. Diagonální vlákna vytvářejí diamantový vzor, který připomíná výbrus diamantů. Chanpen lze stmívat pomocí rotačního stmívače integrovaného v základně. Návrhář Anon Pairot vyvinul řadu lamp Chanpen pro francouzského výrobce lamp Forestier . Již pracoval pro známé značky jako Fendi, Habitat nebo Grohe a ve společnosti Forestier se mohl setkat s jeho preferencemi pro práci s přírodními a udržitelnými materiály a navrhnout lampu z konopí se společností Chanpen. Oblíbený a akční produkt Forestier Chanpen S Diamant lze pořídit právě teď tu na webu v oblíbené kategorii stolní lampy. Vyhledejte si kvalitní produkty ve zmíněné rubrice ve slevě! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další produkty od dodavatele Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Levný produkt jde pořídit právě nyní tu na našich stránkách v rubrice stolní lampy. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této kategorie za skvělou cenu!
Tento oblíbený kus Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/bílá, Obývací pokoj / jídelna, máte možnost sehnat jednoduše na našem webu v sekci stolní lampy. Nyní můžete koupit ostatní výrobky z této kategorie ve výprodejové akci.
Exkluzivní výrobek Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, můžete najít nyní na stránkách zařazený v sekci stolní lampy! Nyní pořídíte parádní kusy z této známé sekce za výhodnou cenu! Věhlasná značka Forestier vám nabízí špičkové výrobky.. Naše nabídka je široká, mrkněte také na více kvalitních produktů od značky Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Forestier Chanpen S Diamant stolní stříbro/bílá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od oblíbené značky se zárukou kvality Forestier máte možnost sehnat tady teď za parádní cenu. V akci za cenu 6 999 Kč.