Forestier Chanpen S Diamant stolní měď/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně... více informací »
Forestier Chanpen S Diamant stolní měď/přírodní
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně...

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně jako úplněk, který se překládá jako „Chanpen“. Deštník je pokryt vlákny z banánového konopí, také známého jako abacá. Diagonální vlákna vytvářejí diamantový vzor, který připomíná výbrus diamantů. Chanpen lze stmívat pomocí rotačního stmívače integrovaného v základně. Návrhář Anon Pairot vyvinul řadu lamp Chanpen pro francouzského výrobce lamp Forestier . Již pracoval pro známé značky jako Fendi, Habitat nebo Grohe a ve společnosti Forestier se mohl setkat s jeho preferencemi pro práci s přírodními a udržitelnými materiály a navrhnout lampu z konopí se společností Chanpen.
Tento neodolatelný produkt máte možnost koupit bez obtíží tu na stránkách v populární sekci stolní lampy. Nyní najdete ještě ostatní produkty z této populární rubriky za akční cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další kousky od značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka Forestier svým zákazníkům dodává prvotřídní sortiment levně! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Povedený produkt jde pořídit rovnou tu na našem webu ve známé kategorii stolní lampy! Připravili jsme ještě další kusy ze zmíněné rubriky snadno online.

Tento kvalitní a levný produkt Forestier Chanpen S Diamant stolní měď/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od spolehlivé značky Forestier můžete najít bezpečně online pořád výhodně. Aktuálně výhodně za 6 999 Kč.