Forestier Chanpen S Diamant stolní lampa měď/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně... více informací »
Forestier Chanpen S Diamant stolní lampa měď/černá
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně...

Stmívatelná stolní lampa Chanpen se stínidlem z banánového konopí Stínidlo stolní lampy Chanpen je kruhové a nevypadá úplně jako úplněk, který se překládá jako „Chanpen“. Deštník je pokryt vlákny z banánového konopí, také známého jako abacá. Diagonální vlákna vytvářejí diamantový vzor, který připomíná výbrus diamantů. Chanpen lze stmívat pomocí rotačního stmívače integrovaného v základně. Návrhář Anon Pairot vyvinul řadu lamp Chanpen pro francouzského výrobce lamp Forestier . Již pracoval pro známé značky jako Fendi, Habitat nebo Grohe a ve společnosti Forestier se mohl setkat s jeho preferencemi pro práci s přírodními a udržitelnými materiály a navrhnout lampu z konopí se společností Chanpen.Výjimečný a žádaný kus Forestier Chanpen S Diamant stolní lampa měď/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm můžete sehnat právě nyní u nás v oblíbené kategorii stolní lampy. Nyní získáte vyjímečné výrobky ze zmíněné sekce v bezva akci! Populární značka Forestier dlouhodobě dodává kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento zlevněný kousek lze sehnat právě teď na stránkách ve známé sekci stolní lampy. Získejte zcela nové zboží z této kategorie za outletovou cenu! Známý výrobce Forestier dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty..

Velmi žádaný produkt Forestier Chanpen S Diamant stolní lampa měď/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od skvělého a známého výrobce Forestier můžete sehnat na našich stránkách ve výprodejové akci. Teď v akci 6 999 Kč.