Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo natur, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W

Závěsná lampa Chanpen se stínidlem z konopných vláken Designér Anon Pairot pojmenoval sérii lamp po své matce. Chanpen znamená... více informací »
Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo natur
Značka: Forestier
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Chanpen se stínidlem z konopných vláken Designér Anon Pairot pojmenoval sérii lamp po své matce. Chanpen znamená...

Závěsná lampa Chanpen se stínidlem z konopných vláken Designér Anon Pairot pojmenoval sérii lamp po své matce. Chanpen znamená úplněk, který je mimořádně vhodný ve vztahu k tvaru lampy. Kruhový rám, který slouží jako rám pro deštník, byl pokryt konopnými vlákny (Abacá), takže byl vytvořen vzor šestiúhelníků. Tkanina z konopných vláken propouští světlo jemně, takže je zaručeno domácí osvětlení bez oslnění. Anon Pairot již pracoval pro známé společnosti jako Fendi, Habitat a Grohe. Rád pracuje s přírodními a udržitelnými materiály a tuto preferenci dokázal vyjádřit v řadě lamp Chanpen pro francouzského výrobce Forestier . Vynikající produkt dostanete taky tady u nás v populární rubrice závěsná světla. Mrkněte na nové kousky z této známé rubriky za parádní cenu!
Super produkt Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo natur, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W můžete dostat bez obtíží tady na stránkách v rubrice závěsná světla. Pořiďte si další produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Výrobce Forestier vám poskytuje top výrobky za skutečně nížkou cenu. A tady je důkaz! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete více kousků od dodavatele Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo natur, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W od spolehlivé značky Forestier můžete najít tady a teď pořád výhodně. Nyní získáte od 5 599 Kč.