Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W

Závěsná lampa Chanpen se stínidlem z konopných vláken Designér Anon Pairot pojmenoval sérii lamp po své matce. Chanpen znamená... více informací »
Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo černá
Značka: Forestier
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Chanpen se stínidlem z konopných vláken Designér Anon Pairot pojmenoval sérii lamp po své matce. Chanpen znamená...

Závěsná lampa Chanpen se stínidlem z konopných vláken Designér Anon Pairot pojmenoval sérii lamp po své matce. Chanpen znamená úplněk, který je mimořádně vhodný ve vztahu k tvaru lampy. Kruhový rám, který slouží jako rám pro deštník, byl pokryt konopnými vlákny (Abacá), takže byl vytvořen vzor šestiúhelníků. Tkanina z konopných vláken propouští světlo jemně, takže je zaručeno domácí osvětlení bez oslnění. Anon Pairot již pracoval pro známé společnosti jako Fendi, Habitat a Grohe. Rád pracuje s přírodními a udržitelnými materiály a tuto preferenci dokázal vyjádřit v řadě lamp Chanpen pro francouzského výrobce Forestier .
Tento neodolatelný kousek máte možnost získat lehce tu ve známé rubrice závěsná světla. Máme pro vás akční kousky z naší rubriky na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Kvalitní a levný výrobek Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, je k dostání bez obtíží tady na webu ve známé rubrice závěsná světla! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Levný produkt Forestier Chanpen M Hexagonal závěsné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W od oblíbené značky se zárukou kvality Forestier máte možnost sehnat tady a teď za zcela nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 5 599 Kč.