Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W

Konopná závěsná lampa Chanpen od společnosti Forestier Chanpen je název řady osvětlení, kterou designér Anon Pairot vyvinul pro... více informací »
Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo
Značka: Forestier
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Konopná závěsná lampa Chanpen od společnosti Forestier Chanpen je název řady osvětlení, kterou designér Anon Pairot vyvinul pro...

Konopná závěsná lampa Chanpen od společnosti Forestier Chanpen je název řady osvětlení, kterou designér Anon Pairot vyvinul pro francouzského výrobce osvětlení Forestier . Chanpen znamená úplněk a říká hodně o tvaru lampy. Stínidlo je kruhové a ve skutečnosti vypadá jako úplněk houpající se ze stropu. Zvláštností materiálu deštníku je to, že je vyroben z Abacá, tj. Ze speciálních konopných vláken. Vlákna různých tloušťek jsou ovinuta kolem rámu deštníku v diamantovém vzoru, který připomíná řez diamantů. Anon Pairot již pracoval pro známé společnosti jako Fendi, Habitat nebo Grohe a ve Forestier se mohl setkat s jeho preferencí pracovat s přírodními a udržitelnými materiály a navrhnout lampu z konopí se společností Chanpen.
Žádaný kus Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo, máte možnost pořídit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v sekci závěsná světla. Máme pro vás akční produkty z této kategorie za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele Forestier. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt seženete právě na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Vyhledejte si ještě podobné kusy z této známé kategorie za skvělou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Forestier. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi prodávaný produkt Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, máte možnost dostat taky tu ve známé rubrice závěsná světla. Nyní koupíte parádní produkty z této rubriky za příznivou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Forestier vás a vaše blízké obohatí o top sortiment.!

Povedený produkt Forestier Chanpen M Diamant závěsné můžete získat právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé sekci závěsná světla! Nyní pořídíte parádní produkty z této rubriky na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od dodavatele Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Kvalitní a oblíbený produkt Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W získáte přímo tu na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla! Vyberte si podobné produkty ve zmiňované sekci jednoduše online.
Tento unikátní produkt Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo, je dostupný právě nyní tu umístěný v sekci závěsná světla! Vyberte si zcela nové kusy ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. Významný výrobce Forestier dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní sortiment.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo, černá, můžete získat také tady na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla! Nyní najdete podobné produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze!

Hodně povedený produkt Forestier Chanpen M Diamant závěsné světlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, E27, 60W od přední společnosti Forestier jednoduše můžete najít již dnes za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 5 499 Kč.