Forestier Capsule S závěsné světlo, 36cm, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, banánové listy, E27, 60W, L: 24.5 cm, K: 36cm

Harmonická kombinace přírody a designu - závěsná lampa Capsule S od Anona Pairota Tato designová závěsná lampa okamžitě zaujme... více informací »
Forestier Capsule S závěsné světlo
Značka: Forestier
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Harmonická kombinace přírody a designu - závěsná lampa Capsule S od Anona Pairota Tato designová závěsná lampa okamžitě zaujme...

Harmonická kombinace přírody a designu – závěsná lampa Capsule S od Anona Pairota Tato designová závěsná lampa okamžitě zaujme oválným stínidlem, které visí ze stropu na textilním kabelu stejné barvy. Stínidlo je vytvořeno z banánových listů a světelnými chodbami přináší do místnosti speciální světelný obraz s působivými efekty. Kapsle je zvláště účinná v obývacích pokojích a vstupních prostorách. Do zásuvky E27 je třeba zasunout vhodný světelný zdroj, přičemž pro energeticky účinné a dlouhodobé osvětlení se doporučuje LED lampa. Anon Pairot je thajský designér, který se po studiu strojírenství stal průmyslovým designérem. Jeho díla zkoumají hranice designu a překračují objekty, architekturu a instalaci v umělecké, udržitelné a ekologické dimenzi. Tento výjimečný kus Forestier Capsule S závěsné světlo, 36cm, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, banánové listy, E27, 60W, L: 24.5 cm, K: 36cm je k sehnání mimo jiné na stránkách v populární sekci závěsná světla! Podívejte se na parádní kousky ze zmíněné sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele Forestier. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně prodávaný produkt Forestier Capsule S závěsné je k dostání již dnes tu na našem webu ve známé rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice snadno online.

Unikátní a žádaný kus Forestier Capsule S závěsné světlo, 36cm, přírodní, Obývací pokoj / jídelna, banánové listy, E27, 60W, L: 24.5 cm, K: 36cm od top výrobce Forestier naleznete v naší online nabídce ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 5 999 Kč.