Forestier Capsule S závěsné světlo, 36 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, banánové listy, E27, 60W, L: 24.5 cm, K: 36cm

Harmonická kombinace přírody a designu - závěsné svítidlo Capsule S od Anona Pairota (ukázka) Tato designová závěsná lampa... více informací »
Forestier Capsule S závěsné světlo
Značka: Forestier
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Harmonická kombinace přírody a designu - závěsné svítidlo Capsule S od Anona Pairota (ukázka) Tato designová závěsná lampa...

Harmonická kombinace přírody a designu – závěsné svítidlo Capsule S od Anona Pairota (ukázka) Tato designová závěsná lampa okamžitě zaujme oválným stínidlem, které visí ze stropu na textilním kabelu stejné barvy. Stínidlo je vytvořeno z banánových listů a světelnými chodbami přináší do místnosti speciální světelný obraz s působivými efekty. Kapsle je zvláště účinná v obývacích pokojích a vstupních prostorách. Do zásuvky E27 je třeba zasunout vhodný světelný zdroj, přičemž pro energeticky účinné a dlouhodobé osvětlení se doporučuje LED lampa. Anon Pairot je thajský designér, který se po studiu strojírenství stal průmyslovým designérem. Jeho díla zkoumají hranice designu a překračují objekty, architekturu a instalaci v umělecké, udržitelné a ekologické dimenzi. Velmi žádaný produkt Forestier Capsule S závěsné světlo, 36 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, banánové listy, E27, 60W, L: 24.5 cm, K: 36cm máte možnost získat jednoduše tady na webu v sekci závěsná světla. Připravili jsme unikátní výrobky z této sekce snadno online!
Tento kvalitní produkt můžete dostat prostě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Forestier. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Forestier pro vás připravuje prvotřídní zboží za opravdu výhodné peníze! Udělejte radost sami sobě.

Zajímavý produkt jde koupit snadno u nás v oblíbené rubrice závěsná světla! Vyberte si jiné kusy ve zmiňované sekci za výborné peníze! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více produktů od značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Forestier pro vás připravuje skvělé výrobky. za super cenu! Nové kousky každý den.

Tento neodolatelný produkt Forestier Capsule S závěsné světlo, 36 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, banánové listy, E27, 60W, L: 24.5 cm, K: 36cm originál od značky Forestier pohodlně dostanete tady nyní za extra cenu. Právě teď jen za 5 999 Kč.