Forestier Bamboo Square S stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 41cm

Harmonická kombinace bambusu a světla - stolní lucerna Bamboo Square Návrhář Arik Lévy je známý tím, že vytváří světla,... více informací »
Forestier Bamboo Square S stolní lampa
Značka: Forestier
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Harmonická kombinace bambusu a světla - stolní lucerna Bamboo Square Návrhář Arik Lévy je známý tím, že vytváří světla,...

Harmonická kombinace bambusu a světla – stolní lucerna Bamboo Square Návrhář Arik Lévy je známý tím, že vytváří světla, která poetickým způsobem kombinují přírodu a design. Charakteristické je také ruční zpracování přírodních a autentických materiálů, které jsou harmonicky kombinovány se světelnými prvky. Stolní lucerna Bamboo Square je vyrobena ze dřeva a bambusu a má úchyt na horní straně stínítka. Vzdušné uspořádání bambusových vzpěr z vnějšího stínítka odhaluje vnitřní difuzor. Vytvoří se jedinečný a útulný světelný obraz, protože světlo může jemně prosvítat pleteným a tkaným bambusovým difuzorem a vrhat jemné stíny na zeď. Základna a spodní část stínidla a difuzoru jsou barevně odlišeny. Na kabelu je vypínač pro zapnutí a vypnutí světelného zdroje E27 (kromě).
Tento skvělý produkt Forestier Bamboo Square S stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 41cm máte možnost dostat mimo jiné na webu ve známé rubrice stolní lampy. Nyní najdete jiné produkty z této rubriky ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Forestier poskytuje prvotřídní zboží.. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více produktů značky Forestier. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Forestier Bamboo Square S stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 41cm od výrobce s dlouholetou historií Forestier snadno najdete právě zde v bezva akci! Ve skvělé akci za 6 499 Kč.