Forestier Bamboo Square M stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 56cm

Harmonická kombinace bambusu a světla - stolní lucerna Bamboo Square Návrhář Arik Lévy je známý tím, že vytváří světla,... více informací »
Forestier Bamboo Square M stolní lampa
Značka: Forestier
9 699 Kč
Ověřit dostupnost
Harmonická kombinace bambusu a světla - stolní lucerna Bamboo Square Návrhář Arik Lévy je známý tím, že vytváří světla,...

Harmonická kombinace bambusu a světla – stolní lucerna Bamboo Square Návrhář Arik Lévy je známý tím, že vytváří světla, která poetickým způsobem kombinují přírodu a design. Charakteristické je také ruční zpracování přírodních a autentických materiálů, které jsou harmonicky kombinovány se světelnými prvky. Stolní lucerna Bamboo Square je vyrobena ze dřeva a bambusu a má úchyt na horní straně stínítka. Vzdušné uspořádání bambusových vzpěr z vnějšího stínítka odhaluje vnitřní difuzor. Vytvoří se jedinečný a útulný světelný obraz, protože světlo může jemně prosvítat pleteným a tkaným bambusovým difuzorem a vrhat jemné stíny na zeď. Základna a spodní část stínidla a difuzoru jsou barevně odlišeny. Na kabelu je vypínač pro zapnutí a vypnutí světelného zdroje E27 (kromě).
Tento žádaný výrobek Forestier Bamboo Square M stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 56cm lze nakoupit v pohodě tady u nás umístěný v sekci stolní lampy. Nyní koupíte parádní kusy z této oblíbené rubriky v bezva akci!

Tento zlevněný kus Forestier Bamboo Square M stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 56cm od kvalitní společnosti Forestier snadno získáte právě teď v naší nabídce pořád výhodně. Nabídka od 9 699 Kč.