Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm rudá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 23cm

Varianty bambusu - designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem... více informací »
Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm rudá
Značka: Forestier
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Varianty bambusu - designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem...

Varianty bambusu – designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem Lévym, který kombinuje přírodní materiály a moderní design. V tomto designérském díle, které se vyznačuje dvoubarevnými stínidly, byl bambus zpracován různými způsoby. Bambusové světlo se skládá z válcového difuzoru z pleteného a tkaného bambusu, který obsahuje objímku lampy E27 a který jemně vyzařuje světlo do okolí. Vnější stínidlo je vyrobeno ze vzdušných bambusových vzpěr, které umožňují přímý výhled na difuzor. Uspořádání bambusových tyčinek vytváří při zapnutí světla jemné stíny na zdi. Difuzor i vnější stínítko jsou v horní části zbarveny. Tento exkluzivní výrobek máte možnost koupit právě teď tady u nás zařazený v rubrice závěsná světla! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm rudá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 23cm značky Forestier můžete dostat právě dnes za nejnižší cenu! Na našich stránkách za 4 699 Kč.