Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 23cm

Varianty bambusu - designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem... více informací »
Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm černá
Značka: Forestier
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Varianty bambusu - designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem...

Varianty bambusu – designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem Lévym, který kombinuje přírodní materiály a moderní design. V tomto designérském díle, které se vyznačuje dvoubarevnými stínidly, byl bambus zpracován různými způsoby. Bambusové světlo se skládá z válcového difuzoru z pleteného a tkaného bambusu, který obsahuje objímku lampy E27 a který jemně vyzařuje světlo do okolí. Vnější stínidlo je vyrobeno ze vzdušných bambusových vzpěr, které umožňují přímý výhled na difuzor. Uspořádání bambusových tyčinek vytváří při zapnutí světla jemné stíny na zdi. Difuzor i vnější stínítko jsou v horní části zbarveny.Unikátní a žádaný produkt Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm černá, Obývací pokoj / máte možnost získat aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci závěsná světla! Nyní získáte ještě ostatní výrobky z naší rubriky ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Forestier má k dispozici prvotřídní sortiment.!

Ve slevě produkt Forestier Bamboo Light S závěsné světlo 35cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 23cm od oblíbené značky Forestier lze zakoupit právě dnes za báječnou cenu. Akční ceny již od 4 699 Kč.