Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 24cm

Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným... více informací »
Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm černá
Značka: Forestier
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným...

Přírodní materiály splňují moderní design – stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným zpracováním přírodních a autentických materiálů. Návrhář Arik Lévy vytváří světla, která poetickým způsobem kombinují přírodu a design. Stolní lampa Bamboo Light je vyrobena ze dřeva a bambusu, přičemž vzdušné uspořádání bambusových vzpěr z vnějšího stínítka umožňuje pohled dovnitř difuzoru. Světlo může jemně prosvítat pleteným a tkaným bambusovým difuzorem a vrhat jemné stíny na zeď. Vytvoří se jedinečný a útulný světelný obraz. Kulatá základna a spodní část stínidla a difuzoru jsou barevně kontrastovány. Na kabelu je umístěn spínač pro zapnutí a vypnutí světelného zdroje E27 (kromě).Výjimečný výrobek Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, můžete pořídit taky tady u nás umístěný v kategorii stolní lampy! Prozkoumejte ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Vynikající výrobek Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 24cm lze pořídit právě teď na našem webu zařazený v rubrice stolní lampy. Nyní koupíte vyjímečné výrobky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní kousky značky Forestier. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Forestier vyrábí velmi kvalitní sortiment za akční ceny. Tento nejprodávanější kus Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm černá, můžete najít zrovna tady na našich stránkách ve známé kategorii stolní lampy. Najděte si jiné výrobky z této známé rubriky za extra cenu!

Tento designový produkt Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 24cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Forestier je k sehnání již dnes za nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 6 599 Kč.