Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 24cm

Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným... více informací »
Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm bílá
Značka: Forestier
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným...

Přírodní materiály splňují moderní design – stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným zpracováním přírodních a autentických materiálů. Návrhář Arik Lévy vytváří světla, která poetickým způsobem kombinují přírodu a design. Stolní lampa Bamboo Light je vyrobena ze dřeva a bambusu, přičemž vzdušné uspořádání bambusových vzpěr z vnějšího stínítka umožňuje pohled dovnitř difuzoru. Světlo může jemně prosvítat pleteným a tkaným bambusovým difuzorem a vrhat jemné stíny na zeď. Vytvoří se jedinečný a útulný světelný obraz. Kulatá základna a spodní část stínidla a difuzoru jsou barevně kontrastovány. Na kabelu je umístěn spínač pro zapnutí a vypnutí světelného zdroje E27 (kromě). Tento vynikající kousek Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm bílá, Obývací můžete dostat právě teď na stránkách zařazený v rubrice stolní lampy! Připravili jsme ještě jiné produkty z naší kategorie za parádní cenu.
Unikátní produkt Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 24cm máte možnost sehnat zrovna tu na stránkách ve známé sekci stolní lampy. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z naší sekce za skvělou cenu. To ale však není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Forestier. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Forestier dlouhodobě nabízí špičkové zboží za extra cenu! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento velmi žádaný kousek Forestier Bamboo Light S stolní lampa 24 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 24cm od této skvělé značky Forestier pohodlně pořídíte tady nyní v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 6 499 Kč.