Forestier Bamboo Light M závěsné světlo 45cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 40cm

Varianty bambusu - designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem... více informací »
Forestier Bamboo Light M závěsné světlo 45cm černá
Značka: Forestier
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Varianty bambusu - designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem...

Varianty bambusu – designová závěsná lampa Bamboo Light Tato kulatá závěsná lampa Bamboo Light byla navržena designérem Arikem Lévym, který kombinuje přírodní materiály a moderní design. V tomto designérském díle, které se vyznačuje dvoubarevnými stínidly, byl bambus zpracován různými způsoby. Bambusové světlo se skládá z válcového difuzoru z pleteného a tkaného bambusu, který obsahuje objímku lampy E27 a který jemně vyzařuje světlo do okolí. Vnější stínidlo je vyrobeno ze vzdušných bambusových vzpěr, které umožňují přímý výhled na difuzor. Uspořádání bambusových tyčinek vytváří při zapnutí světla jemné stíny na zdi. Difuzor i vnější stínítko jsou v horní části zbarveny.Vysoce kvalitní kousek Forestier Bamboo Light M závěsné světlo 45cm černá, máte možnost pořídit nyní na našem webu v oblíbené sekci závěsná světla. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu!

Tento akční produkt Forestier Bamboo Light M závěsné světlo 45cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 40cm od přední značky Forestier jde sehnat u nás právě se slevou. Za bezkonkureční cenu 5 899 Kč.