Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 39cm

Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným... více informací »
Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm černá
Značka: Forestier
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným...

Přírodní materiály splňují moderní design – stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným zpracováním přírodních a autentických materiálů. Návrhář Arik Lévy vytváří světla, která poetickým způsobem kombinují přírodu a design. Stolní lampa Bamboo Light je vyrobena ze dřeva a bambusu, přičemž vzdušné uspořádání bambusových vzpěr z vnějšího stínítka umožňuje pohled dovnitř difuzoru. Světlo může jemně prosvítat pleteným a tkaným bambusovým difuzorem a vrhat jemné stíny na zeď. Vytvoří se jedinečný a útulný světelný obraz. Kulatá základna a spodní část stínidla a difuzoru jsou barevně kontrastovány. Na kabelu je umístěn spínač pro zapnutí a vypnutí světelného zdroje E27 (kromě).Tento designový produkt Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm černá, Obývací lze získat rovnou tady a teď na našich stránkách v populární rubrice stolní lampy! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu.
Velmi prodávaný produkt je k sehnání nyní tu na stránkách zařazený v kategorii stolní lampy! Nyní si můžete vybrat akční produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více skvělých produktů značky Forestier. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento akční a ve slevě produkt Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 39cm máte možnost získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci stolní lampy. Najděte si parádní produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Forestier může nabídnout skvělé výrobky za dobré ceny!

Výjimečný a žádaný produkt Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 39cm od společnosti s dlouholetou tradicí Forestier jednoduše najdete u nás teď za parádní cenu! Zrovna nyní za cenu 7 299 Kč.