Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 39cm

Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným... více informací »
Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm bílá
Značka: Forestier
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní materiály splňují moderní design - stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným...

Přírodní materiály splňují moderní design – stolní lampa Bamboo Light Řada Bamboo Light je charakteristická řemeslným zpracováním přírodních a autentických materiálů. Návrhář Arik Lévy vytváří světla, která poetickým způsobem kombinují přírodu a design. Stolní lampa Bamboo Light je vyrobena ze dřeva a bambusu, přičemž vzdušné uspořádání bambusových vzpěr z vnějšího stínítka umožňuje pohled dovnitř difuzoru. Světlo může jemně prosvítat pleteným a tkaným bambusovým difuzorem a vrhat jemné stíny na zeď. Vytvoří se jedinečný a útulný světelný obraz. Kulatá základna a spodní část stínidla a difuzoru jsou barevně kontrastovány. Na kabelu je umístěn spínač pro zapnutí a vypnutí světelného zdroje E27 (kromě). Velmi oblíbený kousek Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm bílá, Obývací je k dostání právě teď tady u nás umístěný v sekci stolní lampy. Nyní můžete získat vyjímečné zboží z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Forestier vám poskytuje velmi kvalitní sortiment. A to ještě není vše!

Unikátní a oblíbený produkt Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 39cm jde sehnat lehce tu na našich stránkách umístěný v sekci stolní lampy. Podívejte se na zcela nové výrobky z naší sekce za rozumné peníze.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Forestier Bamboo Light M stolní lampa 39 cm bílá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, dřevo, E27, 60W, K: 39cm od přední značky Forestier jde nakoupit zde nyní výhodně! Momentálně v akci za 7 299 Kč.