Forestier Anemos S závěsné světlo, 35 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 60W, K: 45cm

Bambusová závěsná lampa Anemos S od Arika Levyho U závěsné lampy Anemos kombinoval designér Arik Levy dvě kontrastní barvy a... více informací »
Forestier Anemos S závěsné světlo
Značka: Forestier
11 299 Kč
Ověřit dostupnost
Bambusová závěsná lampa Anemos S od Arika Levyho U závěsné lampy Anemos kombinoval designér Arik Levy dvě kontrastní barvy a...

Bambusová závěsná lampa Anemos S od Arika Levyho U závěsné lampy Anemos kombinoval designér Arik Levy dvě kontrastní barvy a materiály: tmavě šedou s odstínem světlého dřeva a kov s bambusem. Tuto zajímavou kombinaci doplňuje neobvyklý design deštníku. Kovová kopule, ve které je umístěna objímka a lampa, je zespodu doplněna košovým stínidlem z bambusových pásů. Návrhář Arik Levy, který žije podle hesla „Tvorba je nekontrolovaný sval“, je umělec, fotograf, technik a designér v jednom. Navrhl produkty pro velké značky jako Samsung, Swarovski a Baccarat. Navrhuje světla pro francouzského výrobce Forestier a také pro Vibia. Tento designový produkt Forestier Anemos S závěsné jde sehnat již dnes tady na našem webu v kategorii závěsná světla. Máme pro vás zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Forestier nabízí špičkový sortiment Udělejte si radost! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Forestier. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě tento produkt máte možnost nakoupit nyní tu na našem webu umístěný v rubrice závěsná světla! Nyní koupíte akční kusy ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu!
Často hledaný produkt Forestier Anemos S závěsné světlo, 35 cm, naleznete právě tu zařazený v rubrice závěsná světla! Připravili jsme skvělé zboží z této rubriky za parádní cenu! Věhlasný výrobce Forestier pro vás vyrábí špičkové produkty.. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky Forestier. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Nejprodávanější produkt Forestier Anemos S závěsné světlo, 35 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 60W, K: 45cm máte možnost sehnat rovnou tady u nás v kategorii závěsná světla! Nyní koupíte jiné produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! To ale však není vše, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Forestier dlouhodobě nabízí top výrobky..
Tento velmi žádaný výrobek můžete najít aktuálně tady u nás v kategorii závěsná světla! Najděte si jiné výrobky z naší sekce za outletovou cenu. Významná značka Forestier svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment ! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete více skvělých kousků od dodavatele Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento levný produkt Forestier Anemos S závěsné světlo, 35 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 60W, K: 45cm značky Forestier snadno získáte právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Teď za akční cenu 11 299 Kč.